HAKKIMIZDA

kktcperde.com zengin perde çeşitleri üretim ve satışı yapmakta ve perde modelleri web sayfası üzerinde yer almaktadır. Müşteriler web sayfası üzerinden istedikleri perdeyi beğenerek sipariş vermektedir. Ayrıca müşterilerin istediği perde modeli ve perde renklerine göre sipariş alınarak perdeler hazırlanmaktadır. Müşteri memnuniyeti önemsenmekte ve memnuniyet sağlanmaktadır. Son derece kaliteli, ithal ve yerli kumaşlardan hazırlanan zengin modeller sunulmakta ve dayanıklı sağlam perde mekanizması ve perde aksesuarları kullanılmaktadır.

Müşterilerin seçmiş olduğu kumaşlardan hazırlanacak perde modeli için uzman teknik ekip tarafından perde uygulaması yapılacak mekanda ücretsiz keşif çalışması ve ölçülendirme yapılmakta, söz verilen tarihte perde montajı gerçekleştirilmektedir. Perde ihtiyacı olan müşteriler, perde modelleri, kullanımı hakkında bilgilendirilmekte ve müşteri istek ve zevklerine göre önerilerde bulunulmaktadır.

Yoğun ısı ve ışık alan mekanlar için yaygın bir şekilde kullanılan, ısı ve ışık kontrolü sağlayan, aynı zamanda bulunduğu ortamın ruhuna uygun olacak perde çeşitleri önerilmektedir. Dijital baskı stor perde, stor perde, desenli stor perde, kendinden baskı desenli stor perde, ahşap jaluzi, pvc jaluzi, polyester jaluzi modelleri, zebra perde modelleri, dikey perde modelleri sunulmaktadır. Dikey ve jaluzi modellerin şerit kalınlıkları pencere büyüklüğüne, mekan büyüklüğüne, tavan yüksekliğine göre estetik duruşa göre özenle seçilmektedir.

Ev veya ofis dekorasyonuna uygun, klasik ve modern dekore edilen mekanlara uygun zengin perde koleksiyonu sunan kktcperde.com , ekonomik fiyatlarla satış gerçekleştirmektedir. Harika manzarası olan mekanlar için manzarayı kapatmayacak perde tasarımları yapılmaktadır. Sadelik ve modern görünümden hoşlanan müşteriler için Japon perde ve fon perde modelleri önerilirken, klasik dekore edilen evler için katlamalı perde modelleri, kruvaze perde modelleri, Fransız dantelinden yapılan tül perde tasarımları sunulmaktadır. Farklı dekorasyondan hoşlanan müşteriler için ip perde modelleri hazırlanmaktadır. Her dekorasyona uyumlu perde modelleri ofis ve iş yeri, ev veya villada şık görünümlü alanlar yaratmaktadır.

Her mekanın özelliğine göre sunulan perdeler arasında çatı penceresi, kış bahçesi pencereleri için düet ve plise perde tasarımları yapılmaktadır. Sahneler için sahne perdesi, karanlık ortam, ev sineması, projeksiyon odası gibi ihtiyaçlar için blackout stor perde hazırlanmaktadır.

kktcperde.com, Okul, hastane, dershane, otel, restoran gibi ofis ve iş yerleri için de ihtiyaca cevap verecek kaliteli ve dayanıklı perde modelleri hazırlamakta ve satışa sunmaktadır.

2000 yılından itibaren İstanbul Ataşehirde Faaliyet görteren firmamız Perde ve perde malzemelri , Jaluzi ve Jaluzi malzemeleri imalatçısı ve tedarikçisi olarak faaliyet göstermektedir. 2014 yılından itibaren de KKTC' de birçok proje bazlı işleri tamalamış ve 2020 senesinden itibaren Gazimağusa merkezli parakende satışlarına başlamıştır. Müşterilerinin memnuniyetini öne alan firmamız Proje şsklindeki işlere de halen teklif vermektedir.