DÜZ ÇİZGİLİ TÜL - EKRU

144032021

 • Fiyatlar '' TEK KANAT '' fiyatlarıdır.
 • Fiyatlarımıza KDV dahildir. 
 • İlan edilen fiyat ''METRETÜL''  Fiyatıdır.
 • Üretim isteğinize bağlı olarak ''PİLESİZ'' , '' 1-2 Pile '' , '' 1-3 Pile '' olarak üretilmektedir.
 • Farklı ölçülerde siparişleriniz için lütfen 'ÖZEL SİPARİŞ HATTI'' mızdan iletişim kurunuz
 • Siparişleriniz 10-14 gün içerisinde adresinize teslim edilmektedir.
0.00
286.36
Ürün Detayı
Ürün Detayı

Perde ölçüleri EN X BOY cm olarak gösterilmiştir. En ölçüsü perdenin sağdan sola, boy ölçüsü perdenin yukarıdan aşağı ölçüsüdür. Tüm ölçüler perdenin bitmiş ölçüleridir.

Spor veya Klasik Fon Perdeler ile kullanılabilir.

 1. kalite, dayanıklı ve sağlam tülden dikilmektedir.
 2. Pilesiz düz dikimdir. Pileli olarak kullanmak isterseniz pencere ölçüsünün 2-3 katı ölçüde satın almanız tavsiye edilir.
 3. Pileli dikimler için seçeneklere dikkat ediniz

Perdenin üst tarafında bulunan ekstrafordaki ipleri çekerek perdeyi büzüp pileli olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca korniş düğmelerini korniş rayı üzerinde birbirine yaklaştırılarak da pileli görünüm elde edebilirsiniz.

Kornişe asma düğmeleri dikilidir. Kullanıma hazırdır. Paketten çıkarıp direk asabilirsiniz.

OEKO-TEX® STANDART100 ve ISO17050-1 sertifikalıdır. Üründe bebek, çocuk, yetişkin ve hayvan sağlığına zararlı maddeler ve kimyasallar yoktur.

30 derecede yıkanır. Kolay ütülenir.

Ürün Kargo & İade Şartları
Ürün Kargo & İade Şartları

Web sitemizde vermiş olduğunuz siparişlerinizi 7 gün içerisinde kktcperde.com Müşteri Hizmetleri’ni arayıp gerekli bilgileri aldıktan sonra iadesini yapabilirsiniz. İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, ürün kutusu, ürün ambalaj ve diğer tüm materyallerin eksiksiz olarak size bildirilen adrese anlaşmalı olduğumuz kargo firmasıyla gönderilmesi gerekmektedir. "Mesafeli Satış Sözleşmesi Uygulaması Hakkındaki Yönetmelik Madde 15’e göre tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz." KİŞİYE ÖZEL veya BASKILI PERDE ürünleri promosyonel perde grubundadır ve İade - değişim yapılmamaktadır. İade gönderimi sırasında kargo firmasından veya iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle ürün ve ürünün materyallerinde meydana gelen bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iade işlemi gerçekleştiren müşteriye aittir. kktcperde.com Müşteri Hizmetleri’nin onayı olmayan iade işleminizde; iadeniz kabul edilmeyecek ve gönderiniz teslim alınmayacaktır. İade Edilen Ürünün Parasının Ne Zaman ve Nasıl Geri Alınacağı Hakkında; Eksik gelen ürünlerde geri ödeme işlemi yapılamaz. Gönderdiğiniz ürün/ürünler, firmaya eksiksiz olarak ulaştığında kktcperde.com tarafından iade işleminin onaylanırsa 7 iş günü içinde "ürün bedeli" tarafınıza geri ödenecektir. Ödeme şeklini nasıl yaptıysanız iadeniz ona göre gerçekleşir. Ödemenizi "Kredi Kartı" ile yaptıysanız; ödemenizin hesabınıza yansıması bankaların işlem sürelerine göre farklılık gösterebilir. Ürünü iade ederken kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

TAŞIMA SIRASINDA HASAR GÖRMÜŞ ÜRÜNLER; Taşıma sırasında hasar görmüş ürünü tespit etmek için; Kapınıza gelen kargo yetkilisinin yanında ürün ambalajını açarak bir hata veya tahribat olup olmadığını kontrol ediniz ve faturası ile karşılaştırınız. Sorun gördüğünüz takdirde kargo görevlisinin yardımı ile tutacağınız tutanak ile sorunu belirterek ürünü kargo yetkilisine teslim ediniz. Kargodan ve firmamızdan kaynaklı sorunlarda ürününüz yenisi ile kargo bedeli ödemeden değiştirilmektedir.

Ürün Değerlendirmeleri
DÜZ ÇİZGİLİ TÜL - EKRU için kullanıcı değerlendirmeleri
İlk Değerlendiren Sen Ol
Değerlendirme yapabilmek için oturum açmanız gerekmektedir
__TOTAL_RATE_AVG__
5
__FIVE_RATING_COUNT__ oy
4
__FOUR_RATING_COUNT__ oy
3
__THREE_RATING_COUNT__ oy
2
__TWO_RATING_COUNT__ oy
1
__ONE_RATING_COUNT__ oy
  __IMAGED_COMMENT_BADGES__
Resimli değerlendirmeler (__RECORD_WITH_IMAGE_COUNT__)
Tüm değerlendirmeler (__RECORD_ALL_COUNT__)
__COMMENT_RATING__
__COMMENT_DATE__
__CUSTOMER_NAME__
 • __COMMENT_THUMBNAIL_IMG__
__COMMENT_TEXT__
Değerlendirme faydalı oldu mu?
Daha Fazla Yükle (Yükleniyor)